• 2013-12-16  Drogi św. Mikołaju,
  byłam w tym roku bardzo grzeczna... :-)
  Haha, żartuję - w każdym razie dziś pokażę wam moją małą świąteczną listę życzeń. Nie znajdziecie tu żadnych słodyczy - nie uznaję ich jako prezent. Nie ma tu też żadnych ubrań - preferuję otrzymywać je, lub kupować w każdy inny dzień w roku. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się to dziwne znaleźć pod choinką coś do ubrania - zawsze wolałam prezenty innego typu. I właśnie niektóre z nich pokażę w mojej świątecznej liście na 2013 rok. Oczywiście nie planuję dostać ich wszystkich (chyba aż tak grzeczna nie byłam), ale taka rozpiska z pewnością pomoże mi zaplanować ewentualne zakupy na przyszłość. 


  1. Dysk zewnętrzny - Mam tysiące zdjęć. Uwielbiam kolekcjonować dobre wspomnienia, wycieczki, wydarzenia, czy zdjęcia z sesji zdjęciowych. Zawsze staram się, by były bezpieczne i byłoby dobrze mieć je wszystkie w jednym miejscu. Myślę, że to mądrzejszy wybór, niż wypalanie ich na CD, lub trzymanie w laptopie (raz prawie je straciłam, gdy zepsuł mi się stary komputer)
  2. Czytnik ebooków (np. Kindle paperwhite)- Dużo czytam, gdy mam trochę wolnego czasu. Zazwyczaj używałam do tego mojego starego palmtopa HP, ale teraz nie działa zbyt dobrze. Potrzebuję czegoś nowego, ponieważ nie lubię nosić ze sobą ciężkich książek. Poza tym, często mi się to zdarza w czasie podróży autobusem/pociągiem, że nie mogę czytać w kompletnych ciemnościach... Ale cały czas zastanawiam się, co byłoby lepsze: typowy czytnik ebooków, czy może po prostu tablet, żebym mogła używać go też na uniwersytecie? Nie mogę się zdecydować...
  3. Książki- to w moim przypadku zawsze dobry pomysł na udany prezent. Aktualnie szukam książki na temat savoir-vivre (najlepiej w XXI bo dotychczasowe, które wpadły mi w ręce tyczyły się raczej protokołu dyplomatycznego, lub starszego wieku) oraz ,,psychologii tłumu".

  Dear Santa,
  I've been really good this year... :-)
  Haha, just kidding - anyway today I'm gonna show you my small christmas wishlist. You won't find there any sweets - I don't consider them as a gift. There are also no clothes in the wishlist - I prefer receiving or buying them on any other day of the year. I don't know why, but it seems strange for me to find something to wear under the Christmas tree - I always prefered different kind of gifts. And some of them are showed in my Christmas wishlist for 2013. Of course I'm not expecting to get them all (I don't think I was that good this year), but this list would definitely help me to plan any purchases in the future.


  1. External hard drive - I have thousands of pictures. I love collecting good memories, trips, events or photos from my photo-sessions. I always care to keep them safe and it would be good to have them all in one place. I think it's the smarter choice than burning them on CD or keeping on my laptop (once I almost lost them while my old pc broke)
  2. Ebook reader (for example Kindle paperwhite) - I read a lot when I have some free time. I usually used for that my old HP palmtop, but it's not working well now. I need something new, because I don't like to carry big books in my bag. At also it happens to me very often, while travelling by bus/train, that I can't read in complete darkness... But I'm still thinking which one would be better: typical ebook reader or maybe just the tablet, so I could use it also at university? Can't choose...
  3. Books - it's always a good idea for me. Right now I'm searching for ,,Savoir vivre" and ,,Crowd psychology"


  4. Podgrzewacze do dłoni
  5. Dziewczęcy zestaw narzędzi
  6. Blender do smoothies
   
  4. Small handwarmers
  5. Girly tool set
  6. Blender for smoothies 
  7. Gitara elektryczna: Fender Stratocaster
  8. Acoustic (or electro-acoustic) guitar
   
  7. Electric guitar: Fender Stratocaster
  8. Acoustic (or electro-acoustic) guitar

  9. Zestaw move do PS3
  10. Słuchawki nauszne (mogłyby być bezprzewodowe)
   
  9. Move set for PS3
  10. Headphones (could be wireless)
  Kategoria
  Different Themes
  Sztuka studiowania

  Osobisty blog, na którym znajdziecie wiele autorskich pomysłów i inspiracji dotyczących zdrowych przepisów, stylu życia, fotografii, czy poradników DIY.

  5 komentarzy:

  1. Mam Paperwhite'a i rózowe słuchawki Sony- sprawują się świetnie ;) ale najbardziej spodobały mi się te różowe narzędzia ;) a generalnie nie przepadam za różowym hmm

   OdpowiedzUsuń
  2. Ja też szukam książek/poradników nt. savoir-vivre!! Rozglądam się już ok. pół roku... Bardzo ciężko znaleźć dobrą pozycję wg mnie... Jak znajdziesz lub dostaniesz na Święta jakąś godną polecenia to daj proszę znać na blogu:))

   OdpowiedzUsuń
  3. jakie zachcianki... niektórzy muszą cieszyć się tylko ze skarpet...

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Przecież nigdzie nie napisałam, że to wszystko dostanę. :) A i pomarzyć każdemu wolno. :) Ze świątecznych skarpetek też bym się ucieszyła! :))
    pozdrawiam

    Usuń
  4. Podgrzewacz do rąk mnie też by się przydał :P

   OdpowiedzUsuń